Czarna Madonna II - plik.mp3We współczesnym świecie możemy zaobserwować degeneracje społeczeństwa. Upadają moralne normy a młodzież chyli się ku grzechowi. Jak widać Lucyfer wraz ze swoimi piekielnymi braćmi potrafi szybciej dostosować się do kuszenia ludzi we współczesnym świecie niż duchowieństwo do leczenia piekielnych skutków szatańskiej działalności. Lucyfer do swej pracy zatrudnia obecnie szeregi sprzedawców narkotyków i zainfekowane złem dusze młodych dziewcząt siejących wśród bliźnich grzech i rozpustę. Do tego jeszcze skorumpowane przez mafię kluby polityków i biznesmenów, ludzi od których zależą losy najbardziej narażonych na grzech szarych owieczek. Czy jesteśmy w stanie nawoływaniem do moralności i życia w czystości sprzeciwić się tak wysublimowanej szatańskiej broni? Czy ktoś usłyszy nasze histeryczne wołanie o ratunek? Nie - szatan wydaje się być panem świata mając tak szerokie grono swoich zwolenników. Kiedy chcemy się połączyć w grupy zwalczające grzech i rozpustę, sami stajemy się grzesznikami. Im większa nasza nienawiść do ludzi czyniących innym krzywdę, tym większa satysfakcja Lucyfera. Wtedy cieszy się on, że nasza dusza zmierza ku jego piekielnemu ogniu. Możemy uchronić się przed grzechem nie narażając się na kuszenie szatana. Diabeł kusi nas mrugającymi, kolorowymi światełkami reklam i muzyki dyskotekowej. Szatan tak konstruuje muzykę poprzez nawiedzonych jej twórców, by jej rytm wyzwalał i pobudzał podświadomie seksualne rządzę do bliźnich często nawet tej samej płci. Dyskotekowe "Bum... Bum...Bum..." to nic innego jak namawianie do wzięcia udziału w seksualnej orgii. Nastrój potęguje alkohol i narkotyki, którymi słudzy szatana najchętniej karmili by nas codziennie. Kiedy nawet omijamy te miejsca z których grzech zionie piekielnym ogniem, nie oznacza to że nie jesteśmy narażeni na kuszenie. Wystarczy udać się do supermarketu czy nawet zwykłego kiosku, by narazić się na widok nagich kobiet zachęcających do współżycia z bliźnim. Stacje benzynowe wypełnione kasetami wideo, na których ludzie oddają się rozpuście nie tylko z innymi grzesznikami, ale i zwierzętami. Taki obrót sprawy to namowa do onanizmu jak i również do gwałtu. Nawet w domu musimy być czujni. Ekran telewizyjny hipnotyzuje nas programami przepełnionymi nagimi kobietami lekkich obyczajów wijących się w onanistycznym szale, masujących swe erogenne części ciała. Przesłaniem telewizji jest zachęta do odrzucenia swojej bliskiej osoby i oddanie się onanizmowi. Czy mamy szansę na życie w czystości, mimo iż jesteśmy kuszeni ze wszystkich stron? Musimy trzymać się razem i pracować wytrwale by stworzyć nowe wynalazki które pozwolą nam na skuteczną walkę z szatańskimi , podstępnymi metodami niszczenia duszy malutkiego, biednego człowieczka. Internet nas zjednoczy w walce ze złem. Każdy z nas ma święty obowiązek ratowania zbłąkanych dusz owiec poprzez słowo które uchroni je przed strąceniem w piekielną otchłań.


Żyj w pokoju i niech internet będzie z nami.

 

Strzeżcie się grzesznicy ognia piekielnego. Za wszystkie winy i krzywdy, które wyrządzacie swym bliźnim zapłacicie w piekle. Jęzory gorącego ognia będą pieścić wasze gnijące ciała. Szatan będzie pieścił wasze usta rozżarzonym do czerwoności żelaznym jęzorem, który będzie wam wpychał do gardła. Z szatańskich wnętrzności będziecie czuli fetor gnijących, niestrawionych w całości grzesznych dusz. Co chwilę szatańskie gazy żołądkowe będą was dławić siarkowym odorem wymieszanym z nieświeżym, gęstym oddechem diabelskiego pomiotu. Od tego będziecie wymiotować aż po wykrztuszenie własnych wnętrzności wymieszanych z żółcią. Gęsta i śmierdząca atmosfera piekła sprawi, że w waszych gardłach będzie wydzielać się gęsta dławiąca flegma. Nie na próżno będziecie wydzielać z siebie te wszystkie obrzydliwe płyny. Wszystko to spływać będzie kanalikami do flegmowego stawu, gdzie kąpieli później zażywać będziecie. Ciało swe obmywać wymiotami i flegmą będziecie na odkupienie swych zboczonych popędów i pragnień seksualnych. Kto aborcję stosował w swym życiu, ten taplać się będzie w krwi grzesznic z ich gnijących od nieustającego cyklu miesiączkowego narządów rozrodczych niewłaściwie za życia używanych. Ci którzy pochwalali grzech będą pili i jedli odchody tych, którzy używali kiszki stolcowej do seksualnego zadowolenia. Tym zaś Lucyfer będzie wymiotował do ust., by ich oddawanie stolca trwało przez wieczny czas. Wszyscy będą spragnieni picia w wyniku gorącej atmosfery piekła. Lecz tam można napić się tylko gnijącej spermy pozostałej po grzesznych onanistach, którzy zmarnowali swe nasienie na chwałę szatana.
Lecz każdy z nas może uniknąć piekielnej otchłani. Wystarczy tylko żyć w czystości. Nie uprawiać seksu pozamałżeńskiego i nie przelewać nasienia. Należy odrzucić telewizję i nie kupować w supermarketach.


List od Ojca "Apostoła" - Kilka porad o życiu w czystości.

We współczesnym świecie bezbronny człowiek jest narażony na bezwzględne działanie szatana na każdym kroku. Wychodząc z domu nie jesteśmy bezpieczni. Kioski z gazetami, drobne sklepiki nawet te w których rankiem zgłodniali nabywamy pieczywo namawiają nas do grzechu współżycia poprzez Lucyfera, który oferuje nam szereg wulgarnych czasopism z kobietami lekkich obyczajów współżyjącymi ze zdegenerowanymi męskimi samcami. Grzech tym większy gdy rankiem idąc po mleko dostrzeżemy te diabelskie nawoływanie do grzechu a w domu do którego powrócimy nie ma z kim współżyć. Kobieta grzeszy mniej, ponieważ nie przelewa nasienia. Marnowanie nasienia nie jest mile widziane przez Pana. Każdy choćby najdrobniejszy plemniczek jest początkiem nowego życia i nie może być tak po prostu spuszczony do muszli sedesowej. Stosunki analne to pogarda i lekceważenie natury, ponieważ rzesze ludzkich zarodków wędrują do miejsca tak ohydnego, iż żadna żywa istota, choćby i stworzenie jednokomórkowe nie zasługuje na takie traktowanie. Pozostając w domu również narażeni jesteśmy na szatańskie wpływy. Telewizor nachalnie namawia nas do korzystania z sex telefonów, które niejednokrotnie mają inny pozytywny skutek, jest nim wzbogacanie i rozwijanie wyobraźni której brakuje wielu osobą stłamszonym współczesną cywilizacją. Erotyczne filmy obrzydzają nam naszych partnerów, którzy przy pięknych aktorach nie wypadają w sposób doskonały.

Jedynym sposobem uniknięcia grzechu jest odrzucenie szatańskiego tworu jakim jest cywilizacja niosąca swoimi nowinkami technicznymi niezliczoną ilość grzesznych przekazów. Cywilizacja nie jest złem koniecznym, lecz złem które należy bezwzględnie tępić jak to czynili od wieków nasi najwybitniejsi bracia i siostry. Nawołuję wszystkich ludzi żyjących w czystości do przeciwstawienia się grzechowi w każdej choćby najmniejszej formie. Zbojkotujmy telewizje, Internet, telefony, radio i inne plugawe wynalazki i zwróćmy swe myśli do życia w czystości.

Proszę was bracia i siostry do wspomożenia tej chwalebnej sprawy i przesłanie tego listu do 10.000 swoich znajomych.

 

                                                                    - Ojciec Apostoł


Zapraszamy do forum, gdzie toczą się rozmowy o życiu w czystości i o unikaniu grzechu.

POLEĆ SERWIS Wielebnego Ojca Apostoła swojemu znajomemu lub bliskiej osobie.